| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, ruční práce |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, horory, komedie, muzikály a hudební, science fiction, westerny |
| Hudba: | metal, rock, vážná |
| Sporty: | cyklistika, inline, skateboard, …, plavání |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 49 let |
| Výška: | od 150 do 185 cm |