| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, kutilství, počítače |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, modrá, černá |
| Květiny: | růže, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, přátelství |
| Věk: | od 48 do 80 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |