| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | knihy, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, tanec, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country, metal |
| Sporty: | fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, volejbal, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, cyklistika |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, luční květiny, karafiáty |
| Nápoj: | káva, pivo, víno |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, dům, auto, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 60 let |
| Výška: | od 160 do 185 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované