| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 66 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, hudba, cestování, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | komedie, dokumentární, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, jazz |
| Sporty: | inline, skateboard, …, basketbal, cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 28 do 46 let |
| Výška: | od 175 do 195 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované