| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 124 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, historické, dobrodružné |
| Hudba: | pop |
| Kuchyně: | česká, italská, mexická |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 50 do 60 let |
| Výška: | od 172 do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované