| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, černá |
| Květiny: | růže, karafiáty, frézie, gerbery, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, víno, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | byt |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 70 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované