| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 154 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | komedie, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, plavání, tenis, stolní tenis, badminton |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 47 do 58 let |
| Výška: | od 170 do 185 cm |
| Váha: | do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované