| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 161 cm |
| Váha: | 58 kg |
| Koníčky: | knihy, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | detektivní, psychologické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, jazz, soul |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, černá |
| Květiny: | růže, luční květiny, slunečnice, konvalinky, fialky |
| Nápoj: | víno |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 59 do 69 let |
| Výška: | od 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované