| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, luční květiny, frézie |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, cola a limonády, pivo, víno, víno, víno, tvrdý alkohol, tvrdý alkohol, míchané nápoje |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 65 do 75 let |
| Výška: | od 180 cm |
| Váha: | od 90 do 120 kg |
Pouze pro registrované