| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | knihy, kultura, hudba, cestování, ruční práce, tanec, jídlo |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, historické, horory |
| Hudba: | pop, country |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 63 let |
| Výška: | od 185 cm |
| Váha: | od 90 kg |
Pouze pro registrované