| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 160 cm |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 70 let |
| Výška: | od 173 do 185 cm |
| Váha: | do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované