| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, móda, počítače, příroda a procházky, ruční práce, sběratelství, tanec, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, dobrodružné, dokumentární, drama, komedie, pohádky, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, elektronická hudba, hip hop a rap, metal, rock, vážná |
| Sporty: | cyklistika, plavání |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | orchideje, slunečnice, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto, byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci, mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | od 50 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované