| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 149 cm |
| Váha: | 50 kg |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 49 do 56 let |
| Výška: | od 169 do 185 cm |
| Váha: | od 70 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované