| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 56 kg |
| Kuchyně: | česká |
| Květiny: | luční květiny, slunečnice, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky |
| Nápoj: | káva, pivo, víno, víno, víno |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 69 do 77 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 75 do 85 kg |