| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 66 do 71 let |
| Výška: | od 175 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované