| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 165 cm |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, sběratelství |
| Filmy: | akční, dokumentární, muzikály a hudební, westerny |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country, jazz, soul |
| Sporty: | plavání |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | čaj, víno |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 80 let |
| Výška: | od 175 cm |
| Váha: | od 90 do 110 kg |
Pouze pro registrované