| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, rock, pop, elektronická hudba, country, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, krasobruslení, běh |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, středomořská |
| Barva: | oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, cestování |
| Věk: | od 46 do 74 let |
| Výška: | od 160 do 193 cm |
| Váha: | od 60 do 98 kg |
Pouze pro registrované