| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 159 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, jídlo |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Kuchyně: | česká |
| Květiny: | karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, víno, víno |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | dům |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 61 do 72 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 80 do 100 kg |