| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo, fotografování |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, country, jazz, soul |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, krasobruslení, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 62 let |
| Výška: | od 178 do 188 cm |
| Váha: | od 80 do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované