| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 58 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop, country, metal |
| Sporty: | ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 49 do 64 let |
| Výška: | od 175 do 190 cm |
| Váha: | od 80 do 95 kg |
Pouze pro registrované