| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 162 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, kultura, cestování, příroda a procházky, tanec |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, horory |
| Hudba: | rock, country, metal |
| Sporty: | hokej, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Barva: | bílá, červená, fialová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, slunečnice, gerbery, konvalinky |
| Nápoj: | káva, víno |
| Majetek: | dům |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 64 let |
| Výška: | od 175 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované