| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | knihy, cestování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá |
| Květiny: | orchideje, narcisy, tulipány |
| Nápoj: | pivo |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 55 let |
| Výška: | od 175 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované