| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Koníčky: | knihy, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, tanec, jídlo |
| Filmy: | akční, detektivní, psychologické, westerny, historické, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country, jazz |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, sportovní střelba |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 70 let |
| Výška: | od 170 cm |
| Váha: | od 80 kg |