| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce, tanec |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, country, jazz, soul |
| Sporty: | plavání |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 60 let |
| Výška: | od 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované