| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 162 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Kuchyně: | česká |
| Květiny: | růže, luční květiny |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Majetek: | byt |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 64 do 72 let |
| Výška: | od 173 cm |