| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | akční, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, horory |
| Hudba: | pop, country |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | oranžová, červená, fialová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, karafiáty, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, tvrdý alkohol |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 65 let |
| Výška: | od 172 do 200 cm |
| Váha: | do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované