| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, počítače |
| Filmy: | pohádky, westerny, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop |
| Kuchyně: | česká |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 85 kg |