| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 66 kg |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 54 do 59 let |
| Výška: | od 178 do 200 cm |