| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 17 cm |
| Váha: | 8 kg |
| Koníčky: | knihy, cestování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | rock, pop, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | do 43 let |
| Výška: | do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované