| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | hudba |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | fotbal |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, tulipány, karafiáty, gerbery |
| Nápoj: | káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 33 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 85 kg |