| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 162 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 170 cm |
| Váha: | od 75 kg |