| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky |
| Hudba: | pop |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, oranžová, černá |
| Květiny: | orchideje, frézie, konvalinky |
| Nápoj: | káva, víno |
| Majetek: | byt, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 55 do 66 let |
| Výška: | od 180 do 195 cm |
| Váha: | od 80 do 90 kg |