| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 65 kg |