| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | cestování, jídlo, kultura, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | pohádky, horory |
| Hudba: | vážná, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, kulturistika, fitness, běh, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, orchideje, narcisy, tulipány, slunečnice, karafiáty, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | cola a limonády, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |