| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 59 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 60 do 69 let |
| Výška: | od 175 do 177 cm |
| Váha: | od 85 do 90 kg |