| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, tanec, móda |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 68 do 75 let |
| Výška: | od 180 do 190 cm |
| Váha: | od 90 do 100 kg |