| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, filmy a kino |
| Filmy: | dokumentární |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, fotbal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, modrá, černá, hnědá |
| Květiny: | lilie, gerbery |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, přátelství |
| Věk: | od 31 do 43 let |
| Výška: | od 165 do 173 cm |
| Váha: | od 58 do 66 kg |