| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Barva: | červená |
| Majetek: | byt, dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | od 178 do 200 cm |
| Váha: | od 80 do 130 kg |