| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, horory |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, sportovní střelba, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, mexická |
| Barva: | bílá, červená, modrá, zelená, hnědá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 40 let |
| Výška: | od 165 do 190 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |