| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, folk, rock, pop, country, jazz |
| Barva: | žlutá, modrá |
| Květiny: | růže, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Váha: | do 100 kg |