| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 54 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, drama |
| Sporty: | plavání, cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, běh, turistika a outdoor |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 48 let |
| Výška: | od 175 do 200 cm |
| Váha: | od 70 do 100 kg |