| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, zahrádkaření, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, historické, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská, mexická |
| Barva: | žlutá, růžová, červená, fialová, modrá, černá |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | od 175 do 210 cm |
| Váha: | od 75 do 110 kg |