| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 58 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kultura, tanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 45 let |
| Výška: | od 180 do 190 cm |
| Váha: | od 75 do 95 kg |