| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Hudba: | rock, country |
| Kuchyně: | česká, italská, vegetariánská, veganská |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 40 do 45 let |
| Výška: | od 170 do 170 cm |
| Váha: | od 100 do 100 kg |