| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, knihy, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country, metal |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, mexická |
| Nápoj: | káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 48 do 56 let |
| Výška: | od 178 do 190 cm |
| Váha: | od 90 do 110 kg |