| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, fialová, modrá, černá |
| Květiny: | luční květiny, slunečnice, karafiáty, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 56 do 66 let |
| Výška: | od 180 do 200 cm |