| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, tanec, ruční práce, móda |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 58 do 68 let |
| Výška: | od 175 do 195 cm |
| Váha: | od 90 do 110 kg |