| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 30 do 55 let |
| Výška: | od 145 do 200 cm |
| Váha: | do 99 kg |