| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | psychologické |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 44 do 54 let |
| Výška: | od 185 cm |