| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 155 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, knihy |
| Filmy: | psychologické |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství, cestování |
| Věk: | od 60 do 70 let |
| Výška: | od 175 do 180 cm |
| Váha: | od 70 do 100 kg |